Astroložka Zdenka Krůlová

Naše první setkání proběhlo asi před šesti lety a přišla jsem na něj společně s mou maminkou, což se ukázalo, jako skvělý nápad, jelikož mi maminka lépe porozuměla a to díky tomu, že od Zdenky slyšela mé přirozené talenty, energii, která má na mne vliv, a taky to, že jsem se narodila jako člověk, který nemá žádné planety v živlu země.


Má máma je ve znamení Panny, praktická, bojovnice, pragmatická, materialisticky založená, můj pravý opak. A to, jaká jsem ji bylo natolik vzdálené, že mne nechápala a snažila se mne změnit, změnit mou přirozenost. Oběma nám pomohlo, co jsme slyšely… obě jsme si oddechly, bylo fajn zjistit, že to jak vnímám svět je naprosto v pořádku a má velká citlivost je v podstatě mou předností.Hvězdy nám dokáží pomoci v chápání sebe sama a v našich
tendencích na čem v daném období máme zaměřit pozornost,
v čem se rozvíjet, poučit se a také uvidět to, co už nám neslouží
a co pro své dobro navždy opustit.


To se může týkat způsobu našeho uvažování, našich vztahů, zaměstnání, aj. Hvězdy nám dokáží ukázat, kde jsou naše silné stránky a naopak, To nám umožňuje nechtít dělat z umělce úředníka, z kuchaře zedníka z vola kozu, či z labutě kačenu. S troškou nadsázky chci vysvětlit, že každý má svůj potenciál a životní indicie uložené ve svém horoskopu, které je dobré znát a nechat se jimi inspirovat.


Astrologů, věštců, léčitelů jsem potkala za svůj život mnoho, ale ne každý byl skutečným mistrem svého řemesla. Sama jsem se narodila s citem pro věci skryté, hlubší, nadpozemské a dokáži vycítit, kdo skutečně vnímá a ví a vidí anebo kdo to má takzvaně pro kšeft, či kdo cítí příležitost vydělat na tom, co právě teď letí. A v tom nejhorším případě parazitovat na trápení lidí, kteří sahají v těžkých životních situacích po všem dostupném.


To ale neplatí jen o astrologii, to je smutná skutečnost, která se týká všech oborů. A v našem na výkon zaměřeném, uspěchaném světě se lidé těžko orientují sami v sobě, natož v tom chaosu, který se v moderní civilizaci servíruje.


Zdenka pomáhá lidem k tomu, aby žili v harmonii sami se sebou. Lidským způsobem. Obdivuhodné na ni je to, jak je skromná a poctivá ve své práci. V dnešní marketingem zahlcené době nevyužívá žádných propagačních služeb na internetu, ani v tištěné reklamě, nemá ani svůj web. Ke Zdence se dostanete jen na doporučení, že vás váš osud zavolá a vy jeho volání uslyšíte. Tomu říkám pořádná mystika.


Staly se z nás kamarádky a já jsem za tohle přátelství vděčná. Vyhledávám vztahy upřímné, hluboké, inspirativní a nezávislé, a to se nám se Zdenkou daří.
Napadlo mne, že bych vám Zdenku přiblížila, pokud toužíte porozumět více sami sobě a tomu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám ve všech oblastech života. Přichystali jsme pro vás inspirativní seminář na Zámku Stránově.

SEMINÁŘ NA ZÁMKU STRÁNOV - HVĚZDY V NÁS - NUMEROLOGIE A MYSTICKÉ KARTY

Se Zdenkou jsme pro vás vytvořily její „ochutnávkový“ seminář zaměřený na numerologii. A se mnou osobně si vyzkoušíte mé motivační karty Klíč Sisianul. Potkáme se na krásném Zámku Stránově v sobotu 25.7.2020

Datum: sobota 25. 7. 2020

od 17:00 do 18:00 hodin od 18:15 je individuální konzultace cca 20 minut

Cena semináře: 350 Kč, indiviuální konzultace: 500 Kč

Přihlášky: luna@lunaisis.info

Těšíme se na vás, Zdenka a Luna

Bohémský život

Kurzy pro děti a dospělé: Kreativní malování, Free La Dance & Břišní tance

Srdečně vás zveme na pravidelné kurzy Kreativního malování a Free La Dance & Břišních tanců. Přihlásit se můžou děti i dospělí, kurzy probíhají na MŠ a ZŠ Mendíků, Praha 4, kurzy vede Luna Isis. Začínáme: v pondělí 5. 10. 2020

22. 8. 2020 Seminář: Úvod do mystických karet Klíč Sisianul s Lunou Isis

Karty nám pomáhají rozvíjet naše lepší já, lásku, radost, spiritualitu, zdravý životní styl, kreativitu a mnoho dalšího.

Výstava "SLUNCE SVÍTÍ VŠEM", Luna Isis a Lev Rybalkin, 9. 9. 2020 v Praze

SLUNCE SVÍTÍ VŠEM, je název výstavy, na kterou Vás srdečně zveme. Slavnostní zahájení je 9. 9. 2020 v 18:00. Z ateliéru Luny Isis a jejího hosta Lva Rybalkina, spatříte obrazy, porcelán a osvětlení inspirované světlem a Sluncem.

25. 7. 2020 Seminář ÚVOD DO NUMEROLOGIE a Motivačních karty Klíč Sisianul se Zdenkou Krůlovou a Lunou Isis na Zámku Stránově

Se Zdenkou jsme pro vás vytvořily její „ochutnávkový“ seminář zaměřený na numerologii. A se mnou osobně si vyzkoušíte mé motivační karty Klíč Sisianul. Potkáme se na krásném Zámku Stránově v sobotu 25.7.2020

Léto s Lunou na Zámku Stránově semináře: numerologie, karty, umění

Pohádkové prostředí, krásný zámecký park, koně, útulnou kavárnu a inspirativní program s umělkyní Lunou Isis, to všechno najdete v létě 2020 na Zámku Stránově, kousek od Mladé Boleslavi.

Výstava Luna Isis "Gold & White" na Zámku Stránově

Přijměte srdečné pozvání na výstavu výtvarné umělkyně Luny Isis. Na Zámku Stránov pro vás připravila výstavu "Gold & White", na které najdete průžez její nejnovější tvorbou, na které spatříte český porcelán, dřevořezby a obrazy. Její tvorba je prodchnuta mysticismem, poetismem, symboly a vizemi.

Astroložka Zdenka Krůlová

Hvězdy nám dokáží pomoci v chápání sebe sama a v našich tendencích na čem v daném období máme zaměřit pozornost, v čem se rozvíjet, poučit se a také uvidět to, co už nám neslouží a co pro své dobro navždy opustit. To se může týkat způsobu našeho uvažování, našich vztahů, zaměstnání, aj. Hvězdy…

Kreativní malování je seminář pro učitele, firmy i širokou veřejnost

Získej pohodu a svobodu díky kreativnímu malováním

Kreativec

Budete tvořit a u toho se bavit, poznávat se, rozvíjet, posouvat, budete svobodnější ve svém rozhodování, ujasníte si své priority, zaměříme se na vaše životní poslání – jaké je a jak ho naplno realizovat.

Únorové setkání s motivačními kartami Klíč Sisianul

Zažijete inspirativní konzultaci s Lunou Isis a jejími kartami Klíč Sisianul. Karty promlouvají přímo k Vaší duši, a Luna Vás tak inspiruje žít život radostný a naplněný. A hlavně život, který je naplno Váš vlastní – autentický, neopakovatelný. A protože Vám chci udělat radost, vytvořila jsem pro…

Vánoční Vouchery

DARUJTE LÁSKU - KRÁSU - UMĚNÍ - INSPIRACI - OPRAVDOVOST

14.12. 2019 Zážitkový seminář s Lunou - Znovuzrozeni

Znovuzrodit se člověk může v novém způsobu myšlení, kdy transformuje staré nefunkční systémy, za ty aktuální a prospěšné pro současnost. Pravidelné čištění nejen mysli, ale i svého šatníku, úklidu kolem sebe, vyčištění starých souborů v počítači a i lidí kolem nás, jež nám už nic dobrého…