Kreativní malování I. workshop

Kreativní malování je zaměřeno na širokou veřejnost a firmy. Je vhodné jako relaxační technika a podporuje rozvoj kreativity. Pomáhá uvolnit napětí, relaxovat. Ve školách často výtvarná výchova spadá do okrajových předmětů, ale to je chyba. Díky tvořivosti, rozvoji fantazii a experimentování s barvami rozvíjíme naší představivost, zkoumáme vlastní nitro a dostáváme tak příležitost k jasné představě o tom kdo jsme a kam kráčíme. Víte proč si děti ve školách při vyučování malují? Pomáhá jim uvolnit se, předávají na papír své napětí a touží vytvořit něco krásného a to je cílem kurzu Kreativní malování.

Naučte se využít svého potenciálu hravým a kreativním způsobem.

 • Kurz není omezen věkem, ani výkonností, je vhodný pro širokou veřejnost a pro firmy.KREATIVNÍ MALOVÁNÍ

 • je pro každého, kdo chce poznávat zábavný svět barev

 • má chuť vyzkoušet si, jak se díky malování můžete relaxovat a přijít na nové myšlenky

 • touží tvořit něco jen sám/a pro sebe

 • rozvíjet fantazii a tak i nové pohledy na život • Seminář

  10. 3. 2020 - od 18:00 - 21:30 hodin


 • v ceně je započítaný materiál, papíry, plátno, barvy, štětce

  (Obrazy na papíru a na plátnu si odnesete s sebou domů.)

 • cena: 2.950 Kč


  Jak se na seminář přihlásíte?

  1) Stačí poslat peníze za seminář na účet: 2001666532/2010 

  2) Na mail: luna@lunaisis.info pošlete zprávu: "Hlásím se na seminář Kreativního malování I. lekce", a přidáte Vaše  jméno, příjmení a telefonické spojení. 

  Po přijetí Vaši platby a mailu Vám bude  posláno potvrzení o platbě a řádném přihlášení.


  Těším se na spolutvoření, Luna


Bohémský život

Léto s Lunou na Zámku Stránově semináře: numerologie, karty, umění

Pohádkové prostředí, krásný zámecký park, koně, útulnou kavárnu a inspirativní program s umělkyní Lunou Isis, to všechno najdete v létě 2020 na Zámku Stránově, kousek od Mladé Boleslavi.

Výstava Luna Isis "Gold & White" na Zámku Stránově

Přijměte srdečné pozvání na výstavu výtvarné umělkyně Luny Isis. Na Zámku Stránov pro vás připravila výstavu "Gold & White", na které najdete průžez její nejnovější tvorbou, na které spatříte český porcelán, dřevořezby a obrazy. Její tvorba je prodchnuta mysticismem, poetismem, symboly a vizemi.

Astroložka Zdenka Krůlová

Hvězdy nám dokáží pomoci v chápání sebe sama a v našich tendencích na čem v daném období máme zaměřit pozornost, v čem se rozvíjet, poučit se a také uvidět to, co už nám neslouží a co pro své dobro navždy opustit. To se může týkat způsobu našeho uvažování, našich vztahů, zaměstnání, aj. Hvězdy…

Kreativní malování I. workshop

Získej pohodu a svobodu díky kreativnímu malováním

Kreativec

Budete tvořit a u toho se bavit, poznávat se, rozvíjet, posouvat, budete svobodnější ve svém rozhodování, ujasníte si své priority, zaměříme se na vaše životní poslání – jaké je a jak ho naplno realizovat.

Únorové setkání s motivačními kartami Klíč Sisianul

Zažijete inspirativní konzultaci s Lunou Isis a jejími kartami Klíč Sisianul. Karty promlouvají přímo k Vaší duši, a Luna Vás tak inspiruje žít život radostný a naplněný. A hlavně život, který je naplno Váš vlastní – autentický, neopakovatelný. A protože Vám chci udělat radost, vytvořila jsem pro…

Vánoční Vouchery

DARUJTE LÁSKU - KRÁSU - UMĚNÍ - INSPIRACI - OPRAVDOVOST

14.12. 2019 Zážitkový seminář s Lunou - Znovuzrozeni

Znovuzrodit se člověk může v novém způsobu myšlení, kdy transformuje staré nefunkční systémy, za ty aktuální a prospěšné pro současnost. Pravidelné čištění nejen mysli, ale i svého šatníku, úklidu kolem sebe, vyčištění starých souborů v počítači a i lidí kolem nás, jež nám už nic dobrého…