Luna Isis

"Věřím, že je to láska, která nás vede k absolutnímu štěstí, zdraví, kráse a radosti."
je kreativní vizionářkou, umělkyní, lektorkou,  která se vzpírá všem „škatulkám“. Její výtvarná tvorba, to je nádhera a vznešenost, je zahalena do jakési nadpozemskosti. Luna je také multimediální umělkyně, jako tanečnice vytvořila metodu osobního rozvoje FREE LA DANCE – Academy Of Self Knowledge, se kterou se naladíte na svou vnitřní podstatu. Tuto metodu osobního rozvoje využívají jednotlivci a firmy v Čechách i v zahraničí. V rámci Free La Dance vystupuje jako Bílá Šamanka a svým tanečním rituálem může ozvláštnit rozličné slavnostní události. Luna je také autorkou MOTIVAČNÍCH KARET – KLÍČ SISIANUL, ve kterých objevíte 81 originálních obrazů mystického symbolismu, které citlivě doplnila o motivační texty plné inspirativních otázek, citátů a hluboké symboliky.


VZDĚLÁNÍ

Výtvarné umění SSŠUM v Praze, obor: Užitá malba, Certifikovaná lektorka Oriental Dance Academy Mily El Kral a Lektorka Dalšího Vzdělávání - akreditovaná MŠMT. Absolvovala inspirativní workshop Tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga, který vedla Dana Emingerová. Dále navštívila semináře Tance 5 rytmů, Salsy, Samby, Afro Dance, Kundalini Jógy, Hatha Jógy, keramických seminářů, kurzu malby na porcelán, a další.VÝSTAVY

Samostatné výstavy, 1998 - 2020: Radost FX, Praha, Gallery Velryba (Praha), Gallery Školská 28 (Praha), Jazzová sekce (Praha), Kávovárna Lucerna (Praha), Zámek (Benátky nad Jizerou), Zámek Stránov (Jizerní Vtelno)

Skupinové výstavy, 1998 - 2020: Divadlo pod Palmovkou (Praha), Gallery Paleta (Karlovy Vary), Divadlo Skelet (Praha), Makromolekulární ústav (Praha), Loreta (Kosmonosy), Jazzová sekce (Praha), ABF (Praha), RSVK - Ruské středisko vědy a kultury (Praha), Staroměstská radnice (Praha), Topičův salon (Praha)

Vedu pro vás semináře a teambuildingy, vystavuji a prodávám umění v razmanitých prostorách -  v galeriích, hradech a zámcích, ve firmách v korporátu a online na našem Art Shopu. Mou vášní je přinášet Vám inspiraci, radost a krásu prostřednictvím mých seminářů a umění.

Carpe Diem, Luna :)

Fotografie, obrazy, porcelán a další umělecká díla si můžete prohlédnout a koupit v našem Art Shopu.Reference

Monika Hauptvogel

Školitelka a koučka

”Výstava Gold and White pro mě byla naprosto fascinující. Obrazy se mi líbily na první pohled, nicméně čím více jsem se na obrazy dívala a čím déle jsem byla v nich, uvědomovala jsem si a cítila jsem jejich velikost, hloubku a energii, která je z obrazu cítit a dokáže naplnit radosti, klidem a harmonii."

Martin Chocholoušek

právník

„Dílo umělkyně Luny Isis znám jen krátce, ale velmi mě zaujalo. Její aktuální výstava gold & white pro mě byla seznámením se s poutavými uměleckými díly, která člověka nutí k snivému zamyšlení.“

Michal Turek

muzikant

Jakoby se zdálo, že si vždy vytáhnu tu správnou kartu k tématu které zrovna řeším, a pak je vidět že se to nezdá, že když karty opravdu vykládám, až když to cítím, tak jsem mile překvapen jak to funguje. Líbí se mi motivační cvičení, která jsou někdy celkem výzvou, neboť nutí tazatele k projasnění problému právě jím samotným, což je často to, před čím člověk uhýbá. Karty mi již několikrát pomohly, jsou mi hodnotnou inspirací... díky.

Alex Merricks

California, Cognitive Fitness Development

Luna Isis je pravá inspirace v tanci. Když jsem poprvé viděl její představení, bylo mi jasné, že jde o mimořádný talent. Sledovat její tanec plní duši štěstím a radostí. Vzbudí inspiraci v srdci tím, jak je vidět a cítit její vášeň v pohybu. Stačí jedno představení a vy se také zamilujete do této úžasné umělkyně.

Václav

přednáška Luny Isis

Přednáška byla skvělá - Přesto, že mi je už 61 let mě silně oslovila a mnoho ukázala, co bych ještě mohl.

Pavlína

přednáška Luny Isis

Pro mne byla přednáška  velkou inspirací k zamyšlení se nad svým životem.

Naďa Eretová

šéfredaktorka redakce školství ve společnosti Wolters Kluwer ČR

Výjimečná, poetická, pozitivní, povznášející, motivující, nezařaditelná, inspirující a překvapující, taková je tvorba Luny.

Nikola, fotografka

účastnice semináře Zážitkový seminář s Lunou

luna…

kouzelnice…
tajemnost, jemnost, fascinace, krása, energie…
mystika a tajemno ukryté hluboko uvnitř….
otevře dveře dávno zavřené … vstoupíte a zase vystoupíte…
svědomí, vědomí, odsuzování, posuzování… nehodnotí, nechá projít… nejste v tom už sami
celý vesmír s vámi…
přestat snít, začít žít 

děkuju Nikola  

Jana

přednáška Luny Isis

Přednáška byla příjemná a pozitivní. Bylo by jednou hezké, abychom byly všichni šťastní.

Luděk

přednáška Luny Isis

Fajn, uvědomil jsem si, jak sám sebe ve svých skutečných přáních opomíjím.

Eva

přednáška Luny Isis

Byla jste úžasná, pravdivá. Jste člověk s velkým Č. Prožila jsem něco podobného.

Karla

přednáška Luny Isis

Děkuji, prošla jsem si podobným příběhem, po této přednášce mám pocit, že se budu moc sama posunout. Nejen ve svém osobním životě, ale i ve své tvůrčí práci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně ŠTĚSTÍ a úspěchů.