Zpět do obchodu

Registrace

Jak (s)tvořit ráj na zemi

Věřím ve svět, kde jsou všechny bytosti šťastné, prostředí pro život čisté a krásné a všichni žijeme společně v harmonii a lásce. Spolu s Waltem Disneym věřím, že všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu si za nimi jít.

Dělím se s Tebou o nadčasovou vizi, která je a není moje. Pojď společně se mnou a mnoha dalšími, které už tato vize oslovila, tvořit nový svět, kde naplno realizujeme náš potenciál a potenciál naší Země.

 

Vize, která není jen moje:

Bylo období, kdy jsem nemohla myslet na nic jiného, než jak žít šťastný, vědomý život, plný lásky, zdraví, krásy, naplněných poslání. Jak žít v krásné zemi, voňavé, plné přírody, s níž lidé citlivě a pokorně zacházejí v souladu s moderními technologiemi tak, aby tato země lidský život podporovala a neničila jej.

 

Odpověď přišla nečekaně. Zčistajasna a nezapomenutelně.

Čas: 19. listopadu 2011, kolem 18 hodiny, hustě sněžilo a po obloze se kutálel obrovský měsíc v úplňku.

Místo: Benátky nad Jizerou, Česká republika, střední Evropa.

Kontext: Šla jsem si zacvičit do posilovny a když jsem otevírala vrátka na hlavní ulici, v jedné nekonečné vteřině jsem ji uviděla. To je ono. Moje vize budoucnosti. Zastavila jsem se v nehybném úžasu. Vize byla na první pohled tak jasná a svým způsobem jednoduchá, že jsem se divila, jak je možné, že se podle toho již neřídí celý svět.

Pokračování: Až později, když na mou vizi začali radostně reagovat i lidé kolem mě, uvědomila jsem si, že vize není jen moje. Že ji sdílím se všemi, kdo se na ní chtějí podílet. Nejsem sama, kdo ji nese, přetváří v realitu, dává jí kontury každodenního života. A proto zvu, přidej se. I Ty můžeš na mou vizi odpovídat, můžeš se jí účastnit, doplňovat ji a obohacovat.

Místo II: Vize nemá omezení na jedno nebo dvě místa. Lze na ní pracovat kdekoliv. Začněme s místy, kde žijeme ~ s Českou republikou, Slovenskem, Rakouskem, Polskem. Blízko, u svých vlastních dveří.

Vize mi odhalila, jak to má v novém světě vypadat a fungovat v harmonii, lásce, radosti a hojnosti pro každou živou bytost:

Na svět pohlížíme jako na celek, kde vše se vším souvisí, proto mezi sebou jednáme čestně, morálně, podporujeme se a cítíme sounáležitost.

Z minulosti si bereme jen pozitivní přínos, kulturu, řemesla, architekturu, umění, sport, vědu. Nepřenášíme s sebou postupy znečišťující prostředí, zbraně, ani cokoliv, co ničí život.

V novém světě ctíme na prvním místě ČLOVĚKA, přírodu a kulturní dědictví ~ lidskou tvořivost. Máme respekt k životu. Tomu se přizpůsobuje vše ~ jelikož právě příroda a naše tvořivost jsou čistou esencí, která nás obklopuje a projevuje se ve všem krásném a blahodárném.

Lídři jsou rození vůdci, kteří vidí celek, mají zdravou morálku a zájem o člověka.

Pomáhají lidem v uzdravení, a realizaci jejich potenciálu. Napravují chybné systémy z minulosti, ať už novým přístupem, nebo návratem k funkčním kořenům. Slabším se vždy pomáhá, tím sílí celá společnost. Je potřeba, aby vůdci vedli a tvořili bezpečný a podpůrný svět pro všechny. Zvyšováním našich vibrací díky laskavosti a dobru se jako lidstvo budeme dostávat do nových úrovní bytí, které vnímám jako fáze a o kterých budu psát později.

Potraviny, doprava, veškerá výroba jsou v souladu s ekologií, nic škodlivého pro člověka a přírodu nepodporujeme.

Každé území, kde žijí lidé, je soběstačné ~ lidé mají vodu, potraviny, práci.

Ke každému území přistupujeme jako k živé bytosti, jež má své poslání. Nasloucháme poslání země a lesů, krajiny kolem nás. Ze země kolem sebe pak nemusíme utíkat za krásou ani zábavou.

 Cílem vize je být vědomý tvůrce ~ vytvořit ráj na každém území planety, nikde neškodit. Cestování v mé vizi není únikem, ale cestou za inspirací z cizí tvořivosti, tradic a funkčních systémů, které jsou v souladu s vizí.

 

 

Zpět do obchodu